Alerty RCB na ekranach w całej Polsce

Pomożemy skuteczniej ostrzegać przed zagrożeniami! Od nowego roku Alerty RCB pojawiają się nie tylko w telefonach komórkowych, ale także na naszych ekranach w przestrzeni miejskiej – w całej Polsce!

Alerty RCB ostrzegają między innymi przed zagrożeniami pogodowymi. Są wysyłane w nadzwyczajnych sytuacjach, gdy bezpośrednio zagrożone jest życie. Aby poszerzyć zasięg komunikatów i pomóc skuteczniej ostrzegać mieszkańców Polski, udostępniamy sieć naszych ekranów. Dzięki współpracy z Rządowym Centrum Bezpieczeństwa, na ekranach wyświetlamy ostrzeżenia znane z wiadomości SMS. Osoby znajdujące się na zagrożonym terenie, zobaczą ostrzeżenie nie tylko w swoim telefonie, ale także na ekranach w przestrzeni miejskiej – w drodze do pracy, szkoły, w czasie podróży, czy podczas zakupów. W ramach akcji udostępniamy ekrany przy najbardziej uczęszczanych drogach, centrach handlowych czy dworcach kolejowych.

Ostrzeżenia są wysyłane do osób znajdujących się na zagrożonych terenach. W analogiczny sposób działają alerty emitowane w sieci ponad 20 tysięcy ekranów Screen Network. Dzięki geolokalizacji wyświetlamy komunikaty jedynie na ekranach zlokalizowanych na terenach objętym ostrzeżeniem.

Stałe połączenie ekranów z zasobami sieci daje unikatową możliwość natychmiastowej emisji i aktualizacji komunikatów. Możemy wprowadzać i zmieniać je w czasie rzeczywistym. Dlatego, gdy tylko pojawi się informacja o zagrożeniu, natychmiast wyświetlimy alert RCB. Stale podejmujemy kroki, aby wykorzystywać ekrany Digital OOH na rzecz dobra publicznego. Regularnie angażujemy się w kampanie społeczne i akcje dobroczynne. Cieszymy się, że nasze działania pomogą skuteczniej ostrzegać mieszkańców!

Zdjęcie ilustrujące niniejszy artykuł stanowi wizualizację przykładowego alertu.

Sprawdź również
Paweł Dobrowolski
Paweł Dobrowolski
DIRECT SALES MANAGER
Potrzebujesz skutecznej reklamy? Zamów kampanię!

Chcesz wiedzieć więcej?