Realizacje

Sprawdź nasze
najciekawsze kampanie

Sprawdź najciekawsze kampanie, które przeprowadziliśmy dla naszych klientów
i odkryj możliwości naszych ekranów

W mediach

Zaufali nam

„Usługi świadczone przez Screen Network cechuje fachowość, terminowość i rzetelność działania. Firma dysponuje znakomitymi fachowcami i odpowiednim zapleczem technicznym i sprzętowym, co przyczynia się do całkowitego spełnienia oczekiwań klienta”

— Jaromir Tomaszewski | PKP

„Wszystkie przeprowadzone kampanie zostały zrealizowane zgodnie z założeniami media planów i należytą starannością. Dotychczasową współpracę oceniamy wysoko i rekomendujemy Screen Network SA jako godnego partnera w planowaniu i realizacji kampanii Digital Out Of Home”

— Ewa Michalak | Polskie Radio

„Polecamy firmę Screen Network jako profesjonalnego partnera, który realizuje powierzone zadania z dużym zaangażowaniem. Projekt został zrealizowany sprawnie i rzetelnie, według indywidualnych potrzeb kampanii. Współpracę cechował bardzo dobry kontakt i pełne zrozumienie naszych potrzeb”

— Zygmunt Stępiński | Muzeum POLIN

„Screen Network wykracza poza standardowe rozwiązania, wykorzystuje innowacyjne technologie i pomaga dopasować je do potrzeb klienta. Z zaangażowaniem przedstawia możliwe rozwiązania i dzieli się wiedzą o rynku Digital Out of Home i innowacyjnych możliwościach tego medium”

— Aleksandra Granda | SOS Wioski Dziecięce

„Screen Network w swojej ofercie zapewnia pełną obsługę hardware oraz pełną opiekę serwisową nad projektem reklamowym. Posiada profesjonalny zespół pracowników, którzy są dyspozycyjni, pomocni zarówno w fazie przygotowania kampanii jak i jej realizacji”

— Paweł Barski | UNICEF Polska

Chcesz wiedzieć więcej?