Damian Rezner w zarządzie Screen Network

Screen Network rozszerza zespół kierownictwa firmy. Do zarządu dołącza Damian Rezner, który połączy obecną funkcję w zakresie innowacyjnych działań z nowym stanowiskiem – Dyrektora Operacyjnego.

Damian Rezner posiada 16-letnie doświadczenie na rynku reklamy Digital-Out-Of-Home i jest związany z firmą od początku jej istnienia. W Screen Network odpowiedzialny był za zarządzanie specjalnym Unitem „Think DOOH”, której głównym celem było tworzenie innowacyjnych kampanii w kanale DOOH z wykorzystaniem technologii AI, Big Data, Image Recognition, jak również działania promocyjne i edukacyjne na rynku w zakresie możliwości tego medium.

Działania Unitu „Think DOOH” doprowadziły do wdrożenia wielu nagradzanych kampanii reklamowych, min. „Symulakry” (zdobywca Mixx Awards Europe, Apex Awards), „Fox- nadjeżdża pomoc” (Digital Signage Awards) czy „Philips – jakie jest powietrze w twoim domu?” (Kreatura).

Nowa rola obejmie łączenie dotychczasowych obowiązków ze stanowiskiem Dyrektora Operacyjnego odpowiedzialnego za realizację strategicznych planów Spółki, wyszukiwaniem innowacyjnych metod realizacji kampanii, wsparciem sprzedaży i koordynacją działań promocyjnych.

Sprawdź również

Chcesz wiedzieć więcej?