Dzień Matki – podziękowania na ekranie w centrum Warszawy

Spektakularny prezent na Dzień Matki? W ścisłym centrum Warszawy wyświetlamy podziękowania dla mam na wielkoformatowym ekranie LED!

Dziś, z okazji Dnia Matki, każdy chętny może podziękować swojej mamie na ekranie w ścisłym centrum Warszawy. W ramach akcji #LoveScreen udostępniliśmy nasz ekran osobom, które chcą podziękować swoim mamom w naprawdę spektakularny sposób! Aby wziąć udział w akcji, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy: wpisać tekst, który ma pojawić się na ekranie i przesłać zdjęcie, a my wyświetlimy komunikat o wybranej godzinie.

Osoba przygotowująca niespodziankę może zabrać mamę do centrum Warszawy i zaskoczyć ją wyjątkowym prezentem, ale akcja skierowana jest także do osób, które nie będą mogły pojawić się na miejscu. Po wyświetleniu spotu wysyłamy pamiątkowe zdjęcia. Dlatego, nawet jeśli zainteresowane osoby nie mogą pojawić się na miejscu, otrzymają pamiątkę tej wyjątkowej atrakcji. Zgłoszenia przyjmowane są do godziny 15:00.

Na co dzień wykorzystujemy ekrany Digital Out of Home, aby pomagać markom, docierać do konsumentów. Dziś, w ramach akcji #LoveScreen, udostępniliśmy nasz ekran Digital OOH samym mieszkańcom. Każdy może wyświetlić zdjęcie i spersonalizowaną wiadomość na ekranie przy hotelu Marriott – w ścisłym centrum stolicy!

To kolejna odsłona akcji #LoveScreen, którą zapoczątkowaliśmy podczas tegorocznych walentynek. Dziś, po raz kolejny oddaliśmy nasz ekran w ręce mieszkańców. Ta inicjatywa daje nam mnóstwo radości i pozytywnych emocji, których nośnikiem jest nasz ekran. Możliwość zobaczenia siebie na ekranie w centrum miasta niewątpliwie jest dużym przeżyciem. A wszystkie te odczucia dodatkowo potęgują emocje związane z bliską osobą, która przygotowała dla nas tak widowiskową niespodziankę.

Aby wziąć udział w akcji, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy: http://lovescreen.screennetwork.pl/

Sprawdź również

Chcesz wiedzieć więcej?