233 280
kontaktów
dobowo
80
lokalizacji
19 051
ekranów
Elektromarkety

Media Markt to jedna z największych sieci sklepów oferujących sprzęt RTV i AGD. To miejsce, w którym konsumenci spędzają czas wolny, zapoznają się z nowikami technologicznymi, funkcjami dostępnych urządzeń i podejmują decyzje zakupowe. To idealny moment, aby dotrzeć do tysięcy odbiorców, którzy „tu i teraz” podejmują decyzje o zakupie towarów i usług.

W sklepach Media Markt w całej Polsce znajduje się ponad 20 000 ekranów, które zostały rozmieszczone w strategicznych punktach placówek – są widoczne przez większość wizyty w salonie sprzedaży. Wyświetlaną reklamę mogą zobaczyć również osoby przechodzące obok wejścia do sklepów. Ekrany znajdują się również przy wejściach. Ma to szczególne znaczenie dla salonów sprzedaży w galeriach handlowych, gdzie znajduje się ponad 81% sklepów Media Markt.

Sklepy znajdują w dużych i średnich miastach, a także w mniejszych miejscowościach. Tysiące osób, które codziennie odwiedzają sklepy Media Markt, stykają się z komunikatami wyświetlanymi na ekranach i telewizorach wystawowych.

Reklama-na-telewizorach-Media-Markt
Wróć do wszystkich ekranów
Cała Polska

Chcesz wiedzieć więcej?