Hymn w formie karaoke w Święto Niepodległości

11 listopada nasza sieć ekranów zamieniła ulice polskich miast w ogromne, patriotyczne karaoke. Na ekranach digital OOH w całej Polsce wyświetlaliśmy tekst Hymnu w formie „karaoke”. Tak, aby Polacy w każdym zakątku kraju mogli włączyć się do wspólnego świętowania. Razem, choć na odległość.

Narodowe Święto Niepodległości, to wyjątkowy dzień w naszym kalendarzu. Dzień, w którym możemy być razem. Aby jednoczyć Polaków wokół pozytywnych emocji, zorganizowaliśmy akcję „Łączy nas #Niepodległa, zaśpiewajmy razem”. Razem z 4FUN.TV zachęcaliśmy przechodniów do wspólnego zaśpiewania „Mazurka Dąbrowskiego”.

Na potrzeby akcji udostępniliśmy naszą sieć ekranów Digital Out-of-Home. Dedykowana kreacja z Hymnem w formie karaoke była wyświetlana na ekranach przy ciągach pieszych, lotniskach, dworcach kolejowych, stacjach benzynowych, ale także na wielkoformatowych ekranach LED.

Narodowe Święto Niepodległości co roku budzi wiele emocji. Może być jednak momentem zasypywania podziałów. Wspólna akcja Screen Network i 4FUN.TV miała zachęcić do skupienia się na tym, co wszystkich nas łączy i jednoczy. Dzięki naszej inicjatywie każdy chętny mógł dołączyć do wspólnego śpiewania i świętowania, gdziekolwiek się znajdował 

Sprawdź również

Chcesz wiedzieć więcej?