Kreatura i Mixx Awards 2023 – mamy 3 nominacje!

Ekscytujące wieści! Mamy przyjemność ogłosić, że zdobyliśmy aż trzy nominacje do najbardziej prestiżowych, branżowych nagród!

W konkursie MMP Kreatura otrzymaliśmy nominację w kategorii DOOH (Digital out of Home). Juty Mixx Polska 2023 przyznało nam nominacje w dwóch kategoriach: Artificial Intelligence i Offline Digitizing.

Wszystko to za sprawą unikatowej kampanii: „AI wspomaga poszukiwania zaginionych„, którą zrealizowaliśmy wspólnie z Fundacja Itaka. Wykorzystując algorytmy sztucznej inteligencji, poruszyliśmy statyczne zdjęcia osób zaginionych. Stworzyliśmy wideo-portrety, na których zaginieni poruszają głowami, mrugają i spoglądają na otoczenie. Ten zabieg miał lepiej pokazać jak wygląda osoba zaginiona i ułatwić jej rozpoznanie przez potencjalnych świadków, a także uświadomić społeczeństwu, że osoba z komunikatu to nie tylko zdjęcie. To prawdziwy człowiek, na którego czekają bliscy.

W Polsce każdego roku ginie prawie 13 000 osób. To dramatyczna rzeczywistość, która dotyka wielu rodzin, oczekujących na każdy sygnał życia lub śmierci. W tej trudnej rzeczywistości czas i zasięg informacji są kluczowe.

Sprawdź również

Chcesz wiedzieć więcej?