Screen Network najlepszym innowatorem!

Ekscytujące wieści! Właśnie zdobyliśmy nagrodę w prestiżowym konkursie organizowanym przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców! Na wczorajszej gali „Dobra Firma” zostaliśmy uznani za najlepszego innowatora w kategorii małych firm!

W czwartkowy wieczór ogłoszono zwycięzców trzeciej edycji programu Dobra Firma, organizowanego przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Nagrody zostały przyznane wyróżniającym się innowatorom, inwestorom, pracodawcom i najbardziej efektywnym przedsiębiorstwom.

Proces wyboru laureatów programu Dobra Firma odbywa się etapami. W ramach procesu kwalifikacyjnego eksperci Związku Przedsiębiorców i Pracodawców dokonali analizy kilkuletnich wyników finansowych dostarczonych przez InfoCredit – agencję wywiadu gospodarczego. Ponadto, przeprowadzono ocenę profilów działalności, potencjału innowacyjnego, rozwojowego oraz reputacji szerokiej gamy firm z całej Polski. Analizie poddane zostały zarówno małe, jak i średnie oraz duże przedsiębiorstwa. Po wstępnej ocenie zgromadzonych danych, zespół ekspertów wyłonił 51 laureatów plebiscytu, spośród których ostatecznie wybrano 9 zwycięzców. Jednym z nim jest Screen Network, co jest dla nas ogromnym wyróżnieniem!

Z ogromną radością i dumą pragniemy poinformować, że Screen Network zwyciężyło w kategorii Najlepszy Innowator. Screen Network, jako właściciel największej sieci ekranów cyfrowych w Polsce, nawiązuje codzienny kontakt z ponad 6 milionami osób. Specjalizujemy się w wykorzystywaniu najnowocześniejszych technologii, które umożliwiają tworzenie innowacyjnych rozwiązań reklamowych. Współpracujemy zarówno z liderami krajowymi, jak i globalnymi w dziedzinie komunikacji marketingowej i promocji, wspierając marki w efektywnym dotarciu do konsumentów.

Dziękujemy całej naszej niesamowitej drużynie za ciężką pracę i zaangażowanie, które pozwoliły nam osiągnąć ten sukces. Nie moglibyśmy tego osiągnąć bez naszych wspaniałych klientów i partnerów, którzy stale nas wspierają. Dziękujemy Wam! To dla nas wielka motywacja do dalszego rozwoju i dostarczania jeszcze lepszych rozwiązań. Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania i jeszcze bardziej ekscytującą przyszłość!

Sprawdź również

Chcesz wiedzieć więcej?