Odliczamy do powrotu Drwala w McDonald’s

Burger Drwala powraca! Razem z McDonald’s odliczamy do jego powrotu w czasie rzeczywistym. Na ekranach digital OOH w całej Polsce wyświetlamy informacje o liczbie godzin, minut, a nawet sekund, jakie pozostały do pojawienia się kultowego burgera w sieci restauracji McDonald’s.

Powrót Burgera Drwala do restauracji sieci McDonald’s stał się coroczną sensacją sezonu. Wydarzenie przyciąga uwagę tysięcy konsumentów. Fani burgera ustawiają się w kolejkach pod restauracjami jeszcze przed północą!

Aby ogłosić datę tegorocznego powrotu kultowego burgera i wzmocnić związane z tym emocje, kreacja reklamowa została oparta o zegar. Ekrany cyfrowe mogą wyświetlać reklamy w sposób dynamiczny. Możliwe jest między innymi wyświetlanie digitalowych zegarów, które odliczają czas do dowolnych wydarzeń. Przy każdym wyświetlaniu kreacji, zegar automatycznie się odświeża, wskazując aktualny czas, jaki pozostał do danego wydarzenia – w czasie rzeczywistym. W przypadku reklamy McDonald’s – dokładny czas, jaki dzieli konsumentów od upragnionego posiłku.

Sprawdź również

Chcesz wiedzieć więcej?