Prace młodych animatorów na ekranach DOOH

Na naszych warszawskich ekranach wyświetliliśmy prace niezwykle utalentowanych laureatów i półfinalistów Timecode Akcja Animacja! Tegoroczna edycja konkursu odbyła się pod hasłem „Animacja dla planety”, a gdzie mocniej może wybrzmieć przekaz dotyczący troski o środowisko, aniżeli w centrum miasta?

Poznaliśmy wyniki 4. edycji Timecode Akcja Animacja. Celem konkursu jest umożliwienie zaistnienia w branży kreatywnej twórcom i twórczyniom animacji reklamowej. Screen Network kolejny raz objęło wydarzenie patronatem medialnym. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, zwycięskie animacje wyświetliliśmy na naszych ekranach Digital OOH w Warszawie. Przedstawiliśmy prace uzdolnionych twórczyń i twórców animacji z należnym im rozmachem – zaprezentowaliśmy je na ekranach Warszawy, tworząc galerię sztuki w przestrzeni miejskiej!Zwyciężczynią tegorocznej edycji konkursu została Zuzanna Labus. Za swoją pracę otrzymała aż dwie nagrody: Grand Prix oraz wyróżnienie od partnera konkursu. Wyróżnienie otrzymał również Adam Łabuś.

Zadanie uczestników polegało na stworzeniu filmu do jednej z sześciu ścieżek dźwiękowych. Wszystkie tematy konkursowe łączyły się z ochroną środowiska naturalnego i zrównoważonym rozwojem. Przyszłość naszej planety to przecież jeden z najważniejszych problemów współczesnego świata, który dotyczy nas wszystkich!

Serdecznie gratulujemy laureatom, niezwykle cieszymy się, ponownie wspierając tę fanatyczną inicjatywę!

Na zdjęciu ilustrującym niniejszy artykuł prezentujemy zwycięską pracę Zuzanny Labus.

Organizatorem konkursu jest Timecode Film Production

Patroni medialni: Grafmag, Niech żyje Planeta! – grupa strony Onet, Screen Network, Radio Kampus

Sprawdź również

Chcesz wiedzieć więcej?