Ekrany w Elektrowni Powiśle w ofercie Screen Network!

Screen Network, właściciel największej sieci ekranów reklamowych Digital OOH rozszerza swoją ofertę o ekrany w warszawskiej Elektrowni Powiśle. To miejsce, w którym można zrobić zakupy, zjeść pyszne jedzenie, posłuchać muzyki i miło spędzić czas. Ekrany Digital Out of Home są zainstalowane w kluczowych punktach obiektu i dają możliwość dotarcia do szerokiej grupy konsumentów w wyjątkowo angażujący i efektywny sposób.

Reklama-na-ekranach-Digital-OOH-w-centrum-handlowym-Elektrownia-Powisle-strefa-gastronomiczna
Elektrownia-Powisle-Warszawa-reklama-w-centrum-handlowym

Elektrownia Powiśle to zrewitalizowana elektrownia z początku XX wieku. Została przekształcona w kompleks handlowo-usługowy, w którym dziś znajduje się ponad 90 sklepów i butików, liczne restauracje, kawiarnie, bary, apartamenty i biura, a także hotel. To miejsce spotkań i integracji, które przyciąga ludzi z całego miasta.

Teren Elektrowni każdego dnia tętni życiem – na placach między budynkami odbywają się koncerty, festiwale, targi i wystawy. Właśnie w tym miejscu – przy wejściach do galerii handlowej – znajdują się dwa ekrany LED. Są doskonale widoczne dla klientów odwiedzających centrum, jak i osób spędzających wolny czas na terenie kompleksu.

Ekrany DOOH znajdują się także wewnątrz budynku – zostały rozmieszczone przy głównych ciągach komunikacyjnych i w strefie gastronomicznej. Food Hall to przestrzeń z restauracjami i barami, w której goście delektują się posiłkami, co pozwala na nawiązanie wydłużonego kontaktu z przekazem reklamowym, zapewniając atrakcyjną i angażującą formę prezentacji.

Obecnie Elektrownia Powiśle to jedno z najpopularniejszych miejsc na mapie Warszawy. Każdego dnia kompleks odwiedza ponad 30 000 osób. Dzięki sieci ekranów Screen Network, marki mogą dotrzeć do szerokiego grona klientów, którzy codziennie odwiedzają obiekt. Ekrany znajdują się w strategicznych punktach kompleksu – zarówno wewnątrz centrum handlowego (Digital Indoor), jak i na zewnątrz (Digital Outdoor), gdzie organizowane są imprezy kulturalne i rozrywkowe, które przyciągające warszawiaków, a także turystów.

Reklama-w-centrum-handlowym-Elektrownia-Powisle-Warszawa
Reklama-w-galerii-handlowej-Elektrownia-Powisle-Warszawa
Reklama-na-telebimach-w-centrum-handlowym-Elektrownia-Powisle-Warszawa-Screen-Network

– Od lat jako lider rynku cyfrowej reklamy zewnętrznej konsekwentnie rozwijamy sieć naszych ekranów. Dołączenie do naszej oferty ekranów reklamowych w Elektrowni Powiśle, to bardzo ważny krok w rozwoju Screen Network – podkreśla Agnieszka Godlewska, Prezes Zarządu Screen Network. – Elektrownia Powiśle to modny punkt na mapie Warszawy, który łączy przestrzeń handlową z rozrywką i kulturą, tworząc miejsce, w którym warszawiacy spędzają wolny czas. Reklama na ekranach DOOH, które oferujemy, to nie tylko miejsce na reklamę w świetnej lokalizacji, ale także atrakcyjny kanał komunikacji, który przyciąga uwagę i angażuje odbiorców, wpływając na ich wybory zakupowe.

– Od lat jako lider rynku cyfrowej reklamy zewnętrznej konsekwentnie rozwijamy sieć naszych ekranów. Dołączenie do naszej oferty ekranów reklamowych w Elektrowni Powiśle, to bardzo ważny krok w rozwoju Screen Network. Elektrownia Powiśle to modny punkt na mapie Warszawy, który łączy przestrzeń handlową z rozrywką i kulturą, tworząc miejsce, w którym warszawiacy spędzają wolny czas. Reklama na ekranach DOOH, które oferujemy, to nie tylko miejsce na reklamę w świetnej lokalizacji, ale także atrakcyjny kanał komunikacji, który przyciąga uwagę i angażuje odbiorców, wpływając na ich wybory zakupowe.

– podkreśla Agnieszka Godlewska, Prezes Zarządu Screen Network.

Cała oferta Screen Network obejmuje ponad 20 000 nowoczesnych ekranów reklamowych. Komunikaty wyświetlane na ekranach firmy każdego dnia trafiają do ponad sześciu milionów odbiorców. W portfolio spółki znajdują się zarówno wielkoformatowe ekrany i kurtyny LED zlokalizowane w centrach największych miast, jak i ekrany na dworcach kolejowych, w galeriach handlowych czy na siłowniach.

Sprawdź również

Chcesz wiedzieć więcej?