Screen Network wygrywa przetarg na 12 nowych ekranów LED na dworcu Warszawa Śródmieście!

Screen Network SA wygrał przetarg na 12 nowych ekranów led na dworcu Warszawa Śródmieście.

Dworzec Warszawa Śródmieście wkrótce wyposażony zostanie w 12 nowoczesnych ekranów led w formacie 3 x 1,5m. Warszawa Śródmieście bije rekordy liczby pasażerów i jest największą stacją pasażerską w Polsce (2017 rok). Każdego dnia wsiadało tam i wysiadało 53 tys. podróżujących. W całym roku ze stacji skorzystało 19 mln osób.

Analiza przepływu pasażerów w dziesięciu największych dworcach pokazuje, że to na nich rozpoczyna się lub kończy 25% podróży w Polsce.

To kolejna w tym roku inwestycja Screen Network: w maju firma uruchomiła największą w Polsce kurtynę led – Super Screen na Placu Unii Lubelskiej w Warszawie.

Jesteśmy bardzo dumni, że nasza firma będzie realizowała ten projekt. Screen Network jest liderem rozwiązań Digital-Out-Of-Home w Polsce i nasze kolejne inwestycje w nowoczesne ekrany sprawią, że krajobraz Warszawy i dużych miast w Polsce będzie się zmieniał a komunikacja z mieszkańcami władz miast będzie możliwa zawsze, kiedy zajdzie taka potrzeba (wypadki, korki, zagrożenia terrorystyczne, Child Alert, ważne komunikaty władz miasta), gdyż nasze ekrany to nie tylko nośniki reklamowe, ale także platformy służące do szybkiej i natychmiastowej komunikacji z mieszkańcami. Do takiego społecznego wykorzystania naszych ekranów od dawna zachęcamy włodarzy miast.

Agnieszka Godlewska, Prezes Screen Network SA
Sprawdź również

Chcesz wiedzieć więcej?