Walentynkowe wyznania miłości w centrum Warszawy

Udostępniliśmy ekran w centrum Warszawy zakochanym! Z okazji walentynek wyświetlamy romantyczne wyznania miłości przesłane przez formularz na stronie internetowej akcji.

W walentynki często zastanawiamy się, jak zaskoczyć ukochaną osobę, jak w niecodzienny sposób wyrazić swoje uczucie. Spacer, kwiaty, romantyczna kolacja, a może niespodzianka i wyznanie miłości na ogromnym ekranie w centrum miasta?

Taki scenariusz stał się możliwy dzięki walentynkowej akcji specjalnej realizowanej na naszym ekranie w ścisłym centrum Warszawy – przy hotelu Marriott. Udostępniliśmy ekran osobom, które chciały podzielić się swoim uczuciem w ten niecodzienny sposób.

Aby wyznać miłość na ekranie w centrum Warszawy, konieczne było jedynie wysłanie zgłoszenia na stronie internetowej akcji. Chętni wpisywali treść wiadomości, którą chcieli przekazać ukochanej osobie. Możliwe było również załączenie zdjęcia i wybranie godziny wyświetlenia komunikatu. Dzięki temu parter lub partnerka przygotowująca niespodziankę, mogła zabrać ukochaną osobę na miejsce i zaskoczyć ją walentynkowym prezentem.

Nasza akcja to także możliwość zorganizowania walentynkowej atrakcji bez wychodzenia z domu. Po wyświetleniu komunikatu wysyłamy pamiątkowe zdjęcie. Dlatego, nawet jeśli zakochani nie mogą pojawić się na miejscu, otrzymają pamiątkę tej wyjątkowej akcji.

Sprawdź również
Agnieszka Myśko
Agnieszka Myśko
DIRECT SALES MANAGER
Potrzebujesz skutecznej reklamy? Zamów kampanię!

Chcesz wiedzieć więcej?