Walentynkowe wyznania miłości w centrum Warszawy

Udostępniliśmy ekran w centrum Warszawy zakochanym! Z okazji walentynek wyświetlamy romantyczne wyznania miłości przesłane przez formularz na stronie internetowej akcji.

W walentynki często zastanawiamy się, jak zaskoczyć ukochaną osobę, jak w niecodzienny sposób wyrazić swoje uczucie. Spacer, kwiaty, romantyczna kolacja, a może niespodzianka i wyznanie miłości na ogromnym ekranie w centrum miasta?

Taki scenariusz stał się możliwy dzięki walentynkowej akcji specjalnej realizowanej na naszym ekranie w ścisłym centrum Warszawy – przy hotelu Marriott. Udostępniliśmy ekran osobom, które chciały podzielić się swoim uczuciem w ten niecodzienny sposób.

Aby wyznać miłość na ekranie w centrum Warszawy, konieczne było jedynie wysłanie zgłoszenia na stronie internetowej akcji. Chętni wpisywali treść wiadomości, którą chcieli przekazać ukochanej osobie. Możliwe było również załączenie zdjęcia i wybranie godziny wyświetlenia komunikatu. Dzięki temu parter lub partnerka przygotowująca niespodziankę, mogła zabrać ukochaną osobę na miejsce i zaskoczyć ją walentynkowym prezentem.

Nasza akcja to także możliwość zorganizowania walentynkowej atrakcji bez wychodzenia z domu. Po wyświetleniu komunikatu wysyłamy pamiątkowe zdjęcie. Dlatego, nawet jeśli zakochani nie mogą pojawić się na miejscu, otrzymają pamiątkę tej wyjątkowej akcji.

Sprawdź również

Chcesz wiedzieć więcej?