Świąteczna akcja specjalna z SOS Wioski Dziecięce

Pomagamy! Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce zbiera środki, aby zapewnić potrzebującym dzieciom dom i opiekę. Wykorzystaliśmy interaktywne możliwości ekranów reklamowych, aby wesprzeć tę inicjatywę – wspólnie przeprowadziliśmy świąteczną akcję specjalną!

Razem ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce przeprowadziliśmy świąteczną akcję specjalną. Na podwójnym ekranie reklamowym LED na dachu Hotelu Marriott w Warszawie wyświetlaliśmy świąteczną kreację Stowarzyszenia z kodem QR. Ekrany umożliwiły przechodniom szybkie przekazanie darowizny, a po udanej wpłacie, natychmiast pojawiały się podziękowania w czasie rzeczywistym. Akcja była częścią ogólnopolskiej kampanii świątecznej pod hasłem: „Czy się spełni cud?”.

W ramach akcji specjalnej zwróciliśmy uwagę przechodniów na istotny problem, ale także stworzyliśmy możliwość osobistego zaangażowania się w akcję. Wykorzystaliśmy również interaktywne możliwości Digital Out of Home. Po zeskanowaniu kodu QR i dokonaniu wpłaty, darczyńcy od razu otrzymywali podziękowania za udzieloną pomoc. Ekrany wystąpiły w roli pośredników, ambasadorów dzieci, które otrzymały wsparcie i nie mogą podziękować osobiście. Natychmiastowa zmiana wyświetlanej kreacji, reakcja ekranu na działanie darczyńcy sprawiła, że dużo mocniej można było odczuć pomoc, której się udzieliło.

W SOS Wioskach Dziecięcych opuszczone i osierocone dzieci odnajdują dom i opiekę. Święta to dla wielu z nich najtrudniejsze chwile w roku, wypełnione smutkiem, samotnością i tęsknotą. Dzięki codziennej trosce Rodziców SOS i wsparciu specjalistów odzyskują poczucie bezpieczeństwa i radość z dzieciństwa. Wiele z nich to właśnie tam ma okazję obchodzić pierwsze prawdziwe Święta.

Sprawdź również

Chcesz wiedzieć więcej?